Co to jest ICRA?

ICRA – Individual Clients’ Risk Assessment – pozwala na redukcję kosztów kredytów klientów indywidualnych oraz małych przedsiębiorstw poprzez wyjątkowe połączenie technologii (aplikacja scoringowa ICRAscore) oraz wiedzy i doświadczenia profesjonalnego Zespołu. Profil Ryzyka Kredytowego ICRA to niezależna i obiektywna ocena scoringowa Klienta, dzięki której Klient lub eksperci ICRA prowadzą negocjacje jak najlepszych warunków kredytowych. Zespół ICRA posiada wysokie kompetencje w świadczeniu usług doradztwa kredytowego i ocenie ryzyka kredytowego Klientów. W ICRA podpowiemy Klientom jak obniżyć ratę kredytu w każdej walucie oraz jak spłacić kredyt we frankach obejmując najbliższych adekwatną ochroną ubezpieczeniową.

ICRA Pomoc

Klient ICRA - rodzina lub mała firma - może skonsultować z ekspertami ICRA wszelkie wątpliwości związane z kredytem

Profil ryzyka i symulacja kosztu kredytu

ICRA przygotowuje niezależny od banku profil ryzyka Klienta i szacuje adekwatną cenę kredytu.

Negocjacje z bankami

Zespół ICRA prowadzi na rzecz Klienta negocjacje z bankami, aby uzyskać adekwatną do profilu ryzyka Klienta marżę kredytową

Zarząd

Pomysłodawcy tworzący zespół ICRA - Krzysztof Dresler, Grzegorz Ignaciuk i Bartosz Jankowski - to osoby z wieloletnim doświadczeniem na najwyższych szczeblach kierowniczych w bankach i innych instytucjach finansowych, w tym w szczególności w obszarze zarządzania ryzykiem. Naszą misją jest pomoc Klientom w kontaktach z instytucjami bankowymi w celu uzyskania jak najlepszych warunków kredytowych.
Krzysztof Dresler
Krzysztof Dresler
Prezes Zarządu
Grzegorz Ignaciuk
Grzegorz Ignaciuk
Członek Zarządu
Jacek Pacholczyk
Jacek Pacholczyk
Członek Zarządu

Zadowoleni Klienci

JESTEŚ ZAINTERESOWANY OBNIŻENIEM RAT?

Blog