Czym jest ICRA? Kurs na zdrowe finanse w 2018r.

Dlaczego powstała ICRA i jakie problemy kredytowe rozwiązuje?

Nowy Rok to okres postanowień i planów. Mamy zwykle nową energię i głowę pełną pomysłów. My swoje plany też przygotowaliśmy – co widać na zdjęciach  🙂 – i zdecydowaliśmy, że przypomnimy Państwu po co jest ICRA, jakie oferuje usługi i jakie problemy kredytowe pomaga rozwiązać. Zatem: ICRA to unikalne na rynku rozwiązanie scoringowe (informatyczne), które pomaga obniżać koszty kredytów rodzinom i małym firmom. Jak?

Stworzyliśmy dla rodzin i małych firm unikalny profil ryzyka: ICRA Risk Profile. Cóż to takiego?

ICRA Risk Profile to niezależnie sporządzona charakterystyka Twojego ryzyka, w którym ICRA:
a) wyliczy Twoją zdolność i pojemność kredytową,
b) sprawdzi Twoje zobowiązania w tym widoczne w BIK,
c) potwierdzi czy masz niedopłaty/opóźnienia na ratach,
d) wyliczy Twoją wiarygodność kredytową wraz z oceną scoringową (podobnie jak w bankach),
e) zbada cechy socjodemograficzne, na podstawie których została oszacowana zdolność kredytowa,
f) zarekomenduje wskazane działania.

Wyliczamy również adekwatne oprocentowanie kredytu ze względu na Twoją wiarygodność kredytową, więc możesz je porównać z marżami posiadanych kredytów lub ofertami bankowymi.

Posiadając własny profil ryzyka łatwiej Ci będzie zrefinansować lub skonsolidować swój kredyt na tańszy lub negocjować z bankiem macierzystym obniżenie jego ceny (samodzielnie lub z wsparciem ICRA). I co ważne usługa dość tania 😊.

Aby obrać kurs na zdrowe finanse w 2018 roku warto kupić ICRA Risk Profile już dziś: https://www.icra.com.pl/icra-risk-profile, a jeśli macie pytania,  dzwońcie bez obaw pod numer 606 111 000.

Pamiętajmy: Nie ma głupich pytań,  są tylko głupie odpowiedzi 😊.

Stworzony przez ICRA model scoringowy ICRAscore to kompetentna i niezależna ocena zdolności kredytowej na etapie przed wnioskiem kredytowym, dzięki czemu rodzina lub mała firma z wyprzedzeniem wie, jakich warunków należy oczekiwać z banku.

I kolejna ważna rzecz! ICRA nie pobiera żadnych prowizji od banków, dzięki czemu nie jest narażona na konflikt interesu. Jest niezależnym i profesjonalnym negocjatorem warunków kredytowych, działającym wyłącznie w imieniu i na rzecz Klienta.

Jeśli ICRA Risk Profile brzmi technicznie, nie rozumiecie o co w tym chodzi to warto w pierwszym kroku skorzystać z usługi ICRA Pomoc: https://www.icra.com.pl/produkt/porada-finansowa 

Nikt z nas nie rozumie wszystkich klauzul w kredycie. Wszelkie wątpliwości warto więc skonsultować z ekspertem ICRA, który niezależnie zbada temat i zaproponuje rozwiązanie.

Po zakupie usługi w sklepie on-line ICRA https://www.icra.com.pl/produkt/porada-finansowa/ konsultant ICRA zadzwoni do Ciebie na wskazany numer (z numeru: 606 111 000), abyś przedstawił swój problem. Omówimy go i podpowiemy jak zadziałać.

Pamiętajcie, że ICRA to zespół osób z dużym praktycznym doświadczeniem w kwestiach bankowości. Dlatego oferujemy specjalistyczne porady kredytowe, niezależne od banku.

 

Dla małych firm przygotowaliśmy wyjątkową usługę ICRAoptima:

ICRAoptima to unikalne na rynku finansowym podejście, które pozwala firmom z sektora MŚP doprowadzić do optymalizacji swoich kosztów i warunków kredytowych.

Usługa bazuje na niezależnym od banku modelu scoringowym, dzięki któremu ICRA jest w stanie zbudować indywidualny Profil Ryzyka Firmy, czyli jej niezależną charakterystykę ryzyka kredytowego.

Dzięki dogłębnemu zbadaniu sytuacji finansowej firmy i jej “spięciu” Profilem Ryzyka Kredytowego, ICRA skutecznie przeprowadzi negocjacje z bankami, aby uzyskać dla firmy adekwatne ceny i warunki kredytowe. Nowe ceny kredytów oznaczają realną oszczędność kosztów odsetkowych, wyrażoną niższym łącznym kosztem kredytów.

Pamiętajmy też, że to ogromna oszczędność czasu. Kto dziś lubi te wizyty w bankach i tłumaczenie wielokrotnie tych samych kwestii?

Wierzcie mi, warto skomplikowane tematy kredytowe powierzyć ekspertów ICRA. W małej firmie liczy się każda złotówka, warto więc obniżyć koszty kredytu firmowego już dziś. Nie odkładajmy tej kwestii na przyszłość.

Wykonanie więc pierwszy krok już dziś i kupcie w sklepie online usługę ICRAoptima, a optymalizacja kosztów kredytu potoczy się sprawnie😊: https://www.icra.com.pl/produkt/icraoptima/

Pierwszy krok na ścieżce optymalizacji kosztów kredytów można również wykonać inaczej, tzn. kupując usługę Firmowa Dobra Rada:  https://www.icra.com.pl/produkt/porada-finansowa-msp/

 

 

Zarządzanie kredytami firm rodzinnych często opiera się na relacjach w lokalnych oddziałach banków. Firma dojrzewa, staje się większa, umacnia się na rynku, ma silniejsze fundamenty, a koszty kredytów nie spadają. Dlaczego?

Aby znaleźć podpowiedź, jak obniżyć koszty kredytów firmowych, podwyższając jego wysokość, warto skorzystać z Porady Firmowej ICRA dla MŚP. Nasz konsultant wysłucha tematu, następnie zespół ekspertów ICRA przygotuje rekomendacje działań zmierzających do optymalizacji kosztów kredytów.

Ta niedroga usługa jest idealnym pierwszym krokiem do otwarcia dłuższej współpracy z ICRA. Zatem kup Firmową Dobrą Radę i zadbaj już dziś o finanse firmy: https://www.icra.com.pl/produkt/porada-finansowa-msp/

Pomagamy także kredytobiorcom z kredytami walutowymi. Nasz ICRA FX Skalpel to unikalne narzędzie wspierające odzyskanie przez Klienta nadpłaconego spreadu w kredytach walutowych (np. CHF) oraz negocjacje w celu uzyskania lepszego kursu walutowego przy rozliczeniu spłaty, refinansowania na PLN albo refinansowania do innego banku.

Koszt tej usługi wynika z konieczności pokrycia przygotowania precyzyjnego wyliczenia różnic kursowych w harmonogramie wg kursu stosowanego przez bank w stosunku do harmonogramu wg kursu „sprawiedliwego”, a także przygotowanie we współpracy z kancelarią prawną pism do banków i innych właściwych instytucji.

Skoro ICRA FX Skalpel pomaga odzyskać nadmierny spread przy walutowych kredytach hipotecznych warto go zakupić już dziś i profesjonalnie przygotować się do negocjacji z bankiem. Proces jest czasochłonny więc warto rozpocząć już dziś kupując ICRA CHF Skalpel: https://www.icra.com.pl/produkt/icra-fx-skalpel/ lub zapytać eksperta ICRA na czym usługa polega 606 111 000.

 

 

 

Dlaczego warto skorzystać z ICRA?

  1. ICRA to specjaliści z praktycznym doświadczeniem w bankowości, którzy pomagają klientom obniżać koszty kredytów.
  2. ICRA to niezależny doradca. Nie bierze prowizji od banków jak pośrednik kredytow. Działa w imieniu i na rzecz klienta, a nie jest firmą powiązaną z bankami.
  3. ICRA ma przejrzysty model wynagrodzenia – prowizja to niewielka część uzyskanych oszczędności kredytowych – płacimy sobie sami!

ICRA poddała swoją usługę zewnętrznej ocenie kilku tysięcy niezależnych osób. Ponad 70 % oceniających, po zrozumieniu modelu działania ICRA, powierzyłoby ICRA zarządzanie swoimi zobowiązaniami finansowymi.

Jeszcze wyższy rezultat – 80% – uzyskaliśmy pytając, czy warto zaufać ICRA. Dodatkowo ponad 85% oceniających stwierdziło, że ICRA jest ciekawym i innowacyjnym rozwiązaniem dla osób mających kredyty, które pozwala na optymalizację warunków kredytowych.

Autor:

Krzysztof Dresler – współtwórca i prezes zarządu ICRA. Przez wiele lat pracował w bankowości na najwyższych szczeblach kierowniczych. Obecnie wspiera firmy oraz rodziny w układaniu poprawnych relacji z bankami. k.dresler@icra.com.pl; 606 111 000

Leave a Comment