ICRA? A co to jest?

Co to jest ICRA, jakie posiada usługi i dlaczego warto z nich korzystać, aby zrealizować własne plany i marzenia?

 1. ICRA to rozwiązanie scoringowe (informatyczne), które pozwala obniżyć koszty kredytów rodzinom i małym firmom.
 2. ICRA jest niezależnym i profesjonalnym negocjatorem warunków kredytowych, działającym w imieniu i na rzecz Klienta.
 3. ICRA żyje z niewielkiej części uzyskanych dla Klientów oszczędności na kredytach.
 4. ICRA nie pobiera żadnych prowizji od banków, dzięki czemu nie jest narażona na konflikt interesu.
 5. Stworzony przez ICRA model scoringowy ICRAscore to kompetentna i niezależna ocena zdolności kredytowej na etapie przed aplikacją kredytową, dzięki czemu klient prywatny lub mała firma z wyprzedzeniem wiedzą jakich warunków kredytu powinni oczekiwać z banku.

lista-icra

Wiodące usługi ICRA dostępne on-line:

 1. ICRA Risk Profile

Unikalna usługa, dzięki której Klient otrzymuje pisemną charakterystykę własnego ryzyka kredytowego, przygotowaną z wykorzystaniem aplikacji scoringowej ICRAscore.

Posiadając ICRA Risk Profile, Klient może samodzielnie ocenić adekwatność cen kredytów do indywidualnego profilu ryzyka albo – z udziałem ekspertów ICRA – wynegocjować obniżenie kosztów kredytów.

Pozyskanie indywidualnego ICRA Risk Profile pozwala:

 • Spojrzeć w suwerenny sposób na koszty kredytów, które zaoferował nam bank lub firma pożyczkowa.
 • Ocenić jaki koszt pośrednika zawarł bank w kredycie (banki płacą ogromne kwoty na prowizje dla pośredników kredytowych, którzy pozyskują klientów do banku).
 • Ocenić jakim ryzykiem charakteryzuję się jako Klient oraz skonsultować z ekspertami ICRA alternatywne źródła finansowania.

https://www.icra.com.pl/produkt/icra-risk-profile/

 1. ICRA Pomoc

Rozumiesz wszystkie klauzule w kredycie? Jeśli nie, kup usługę ICRA POMOC. Po zakupie usługi ekspert ICRA zadzwoni do Ciebie na wskazany numer (z numeru: 606111000), abyś przedstawił swój problem. Omówimy go i podpowiemy jak zadziałać. ICRA to zespół osób z dużym doświadczeniem w kwestiach bankowości. Dlatego oferujemy dla Was specjalistyczne porady kredytowe, niezależne od banku i jego doradców.

https://www.icra.com.pl/produkt/porada-finansowa/

 1. Firmowa Dobra Rada

Zarządzanie kredytami firm rodzinnych często opiera się na relacja w lokalnych oddziałach banków. Firma dojrzewa, staje się większa, umacnia się na rynku, ma silniejsze filary, a koszty kredytów nie spadają. Dlaczego?

Aby znaleźć podpowiedź, jak obniżyć koszty kredytów firmowych skorzystaj z porady ICRA dla MŚP. Nasz konsultant wysłucha tematu, następnie zespół ekspertów ICRA przygotuje rekomendacje działań zmierzających do optymalizacji kosztów kredytów.

https://www.icra.com.pl/produkt/porada-finansowa-msp/

 1. ICRAoptima

ICRAoptima to unikalne na rynku finansowym podejście, które pozwala firmom z sektora MŚP doprowadzić do optymalizacji swoich kosztów i warunków kredytowych. Usługa bazuje na niezależnym od banku modelu scoringowym, dzięki któremu ICRA jest w stanie zbudować indywidualny Profil Ryzyka Firmy, czyli jej niezależną charakterystykę ryzyka kredytowego.

Dzięki dogłębnemu zbadaniu sytuacji finansowej firmy i jej “spięciu” Profilem Ryzyka Kredytowego, ICRA skutecznie przeprowadzi negocjacje z bankami, aby uzyskać adekwatne  ceny i warunki kredytowe. Nowe ceny kredytów oznaczają realną oszczędność kosztów odsetkowych, wyrażoną niższym łącznym kosztem kredytów.

https://www.icra.com.pl/produkt/icraoptima/

infografika-z-logo

Dlaczego warto skorzystać z usług ICRA?

 1. TANIEJ! ICRA to specjaliści z doświadczeniem w bankowości, którzy pomagają klientom obniżać koszty kredytów.
 2. BRAK KONFLIKTU INTERESU! ICRA to niezależny doradca. Nie bierze prowizji od banków jak pośrednik kredytowy, więc działa w imieniu i na rzecz klienta, a nie jest firmą powiązaną z bankami.
 3. TRANSPARENTNOŚĆ! ICRA ma przejrzysty model wynagrodzenia – prowizja to niewielka część uzyskanych oszczędności kredytowych – płacimy sobie sami!

ICRA uwzględnia indywidualną sytuację kredytobiorcy, tworząc  charakterystykę ryzyka Klienta, podczas gdy banki działają schematycznie. ICRA poddała swoją usługę zewnętrznej ocenie kilku tysięcy niezależnych osób. Ponad 70% oceniających, po zrozumieniu modelu działania ICRA, powierzyłoby ICRA zarządzanie swoimi zobowiązaniami finansowymi. Jeszcze wyższy rezultat – 80% – uzyskaliśmy pytając, czy warto zaufać ICRA. Dodatkowo ponad 85% oceniających stwierdziło, że ICRA jest ciekawym i innowacyjnym rozwiązaniem dla osób mających kredyty, które pozwala na optymalizację warunków kredytowych.

Jeżeli chciałbyś zapytać o swoją sytuację napisz do nas niezobowiązująco na kontakt@icra.com.pl lub zadzwoń 606 111 000

Ekipa ICRA życzy wszystkiego oszczędnego w 2017r! 🙂

Krzysztof Dresler

Aneta Ignaciuk

Zuzanna Iwanicka

Krzysztof Rodziewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *