„Pełen BAAK” – z ekspertami BAAK przeżyjesz w każdych warunkach

Z finansami firm jest trochę jak z samochodem, bez paliwa nie pojedziesz. Z drugiej strony płynność jest droga. Jak wzrastać, aby wzrastać nie konsumując za dużo płynności? Czy kaktus to dobra podpowiedź?

baak_2

Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych (BAAK) jest firmą doradztwa kredytowego, specjalizującą się we wspieraniu zarządzania finansami przedsiębiorstw w oparciu o ekspertyzę ryzyka kredytowego i doświadczenie bankowe zespołu. Dzięki nam procesy kredytowe w bankach nie będą już „ścieżką zdrowia” dla firm :-).

Po co taki podmiot skoro są banki i w banku można załatwić sprawy kredytowe?

Po pierwsze: BAAK udziela wsparcia firmom przy odpowiednim strukturyzowaniu transakcji kredytowej, wyborze adekwatniej oferty cenowej, poprawnym przygotowaniu wniosku oraz prowadzeniu i zamknięciu negocjacji dla finansowań większych niż 5 mln zł.

Po drugie: BAAK to eksperci od ryzyka kredytowego, którzy doskonale znają mechanizmy podejmowania decyzji w instytucjach finansowych, zasady udzielania finansowania, politykę ryzyka, politykę kredytowania i instrumenty finansowania.

Po trzecie: BAAK działa w tzw. modelu brokerskim, czyli w imieniu i na rzecz firmy. To ważne, bo nie pobierając żadnej prowizji od banku, nie jesteśmy uwikłani w konflikt interesu, typowy dla pośrednika: z jednej strony prowizja od banku, a z drugiej doradzanie klientowi.

Po czwarte: Kładziemy nacisk na profesjonalne podejście do klienta, kompetencje, skuteczność i poufność.

Po piąte: Zespół BAAK jest najlepiej pozycjonowany na rynku kredytowym do realizacji tego typu usług doradztwa kredytowego dla przedsiębiorstw.

2

Po szóste: Oferujemy szeroki zakres usług, spośród których BAAKoptima i Quick Financial Diagnostics cieszą się dużym uznaniem wśród przedsiębiorców

1

Po siódme: Wszyscy członkowie zarządu BAAK byli w zarządach dużych banków. Mamy więc duże doświadczenie. Mieścimy się w Warszawie, gdzie znajdują się centrale wszystkich banków.

3

Zapraszamy do nas: krzysztof.dresler@baak.com.pl.

„Z BAAK przeżyjesz w każdych warunkach :-)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *