Projekt #LICZNIK z nami od lat !

„Drodzy,

ICRA została Partnerem charytatywnego projektu „LICZNIK”, dzięki któremu dzieci będą mogły otrzymać karnety na pływalnię…”

Taki post opublikowała ICRA dokładnie 31 maja 2016 roku, co oznacza, że to już ponad 4 lata odkąd ambasadorzy projektu wypracowują punkty, które Partner projektu – #ICRA4kids – opłaca na poczet zakupu karnetów na basen dla dzieci !

Jak ten czas szybko leci! A jednocześnie jak efektywnie może być spożytkowany!

Dzięki projektowi LICZNIK już 4 lata możemy łączyć sport i działalność charytatywną.

Przypomnijmy sobie jak dokładnie działa LICZNIK.

Na czym polega LICZNIK?

LICZNIK polega na zakupie dla potrzebujących dzieci karnetów na basen, w zamian za kilometry przepłynięte przez ambasadorów. Wpłat na fundusz dokonuje partner projektu – firma #ICRA, która na co dzień pomaga rodzinom i małym firmom redukować koszty kredytów.

Kim są nasi Ambasadorzy i kto może nim zostać ?

Ambasador Junior (4-16 lat) – za 250 przepłyniętych metrów uzyskuje 10 punktów. Ambasador (16 lat +) – za 1000 i wielokrotność przepłyniętych metrów uzyskuje 10 punktów.

Natomiast 10 punktów to 10 zł wpłacone przez #ICRA4kids.

Także każdy z Was może wykupić w sklepie iTON Society za 10 zł 1 kilometr, który przepłynie wybrany przez Was ambasador. Wasze 10 zł trafi na fundusz karnetów dla młodych, ICRA zaś dopłaci dodatkowo 5 zł za kilometr.

Ambasadorem może zostać każdy kto umie pływać ! Więc zapraszamy wszystkich zainteresowanych pisząc do nas na maila: licznik@itonsociety.com

Kto jest natomiast naszym beneficjentem?

Jest nim: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”

Dom Aniołów Stróżów nieprzerwanie od 20 lat buduje środowiskowy system pomocy, którą niesie każdemu potrzebującemu. Jest to największa grupa beneficjentów programu LICZNIK.

Wierzymy, że aktywność fizyczna niesie za sobą nieodzowne korzyści. Poprawia witalność człowieka, przez co usprawnia funkcjonowanie układu oddechowego oraz krążenia, a nawet zwiększa potencjał intelektualny.

Ale co najważniejsze i co niesie ze sobą projekt LICZNIK od początku do teraz ( i jeszcze dłużej) to aby pamiętać, że: „Jesteśmy warci tyle, ile jesteśmy przydatni dla innych”  🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *