SUPER WIKTORIA czyli super JAKOŚĆ

W języku polskim funkcjonuje znane powiedzenie: „bez pracy nie ma kołaczy”. Zazwyczaj doskonale rozumiemy co to oznacza – aby zasłużyć na nagrodę, należy ciężko pracować. W sobotę 22 października ICRA przekonała się o tym osobiście.

2016.10.22. Warszawa, Gala Wiktorii fot.Pawel Pawlowski/zelaznastudio.pl
2016.10.22. Warszawa, Gala Wiktorii fot.Pawel Pawlowski/zelaznastudio.pl

WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców to konkurs organizowany przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców. W tym roku odbyła się już 19 edycja wydarzenia. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 6 150 firm, spośród których 656 zostało nagrodzonych.

SUPER WIKTORIA to nagroda dla firm o ugruntowanej renomie, które mogą poszczycić się wysoką jakością produktów czy usług, a także działalnością na rzecz lokalnej społeczności, czy akcjami charytatywnymi. Wielkość firmy nie ma znaczenia, Statuetki przyznawane są zarówno wielkim korporacjom, jak i niewielkim firmom z sektora MŚP. Nagroda jest więc dowodem wiarygodności finansowej firmy i uznania jej rzetelności.

14690935_749653311864403_5473237489536041806_n

GALA WIKTORIA odbyła się w sobotę 22 października w Airport Hotelu Okęcie w Warszawie. Grono elegancko ubranych gości, uśmiechy i szampan stwarzały uroczystą, a jednocześnie luźną atmosferę. Gdy zaproszeni goście usiedli przy swoich stolikach prowadzący Agnieszka Jastrzębska i Ryszard Rembiszewski uroczyście rozpoczęli Galę, a zaraz potem dla zebranych zaśpiewała Renata Dąbkowska, wokalistka zespołu Sixteen.

Mocnym akcentem wieczoru był pokaz mody projektantki Doroty Goldpoint. Naszą uwagę w szczególności przykuła długa suknia z odkrytymi ramionami z niesamowitego, wzorzystego materiału.

collagemodelki
wyk. Krzysztof Rodziewicz

Po krótkim wstępie nastąpiła część główna uroczystości – wręczenie Statuetek oraz dyplomów dla wyróżnionych firm. Przedsiębiorstwa reprezentowały różne branże, m.in. spożywczą, edukacyjną, rozrywkową, finansową, a nawet budowlaną.

Nagrodę dla naszej firmy, z rąk prezesa WIPu, odebrał prezes ICRA – Krzysztof Dresler.

2016.10.22. Warszawa, Gala Wiktorii fot.Pawel Pawlowski/zelaznastudio.pl
2016.10.22. Warszawa, Gala Wiktorii fot.Pawel Pawlowski/zelaznastudio.pl

Jest to ogromne wyróżnienie i cieszymy się, że nasze proklienckie podejście do finansów zostało zauważone i docenione. ICRA od początku działa tylko i wyłącznie w imieniu i na rzecz Klienta, a dzięki koncentracji na Jego potrzebach ustaliła innowacyjny proces kredytowy, zakładający indywidualne podejście do każdego Klienta prywatnego czy firmowego.

Jako niezależny negocjator warunków kredytowych ICRA nie pobiera żadnych prowizji z banków – unikamy w ten sposób konfliktu interesów występującego zazwyczaj u tzw. doradców klienta, którzy są pracownikami instytucji finansowych. Dzięki otrzymanej Statuetce upewniliśmy się, że idziemy w dobrym kierunku i nadal będziemy rozwijać się w zgodzie z naszymi założeniami.

14713792_749653345197733_2417856821906398954_n

Impreza nie skończyła się jednak od razu po rozdaniu Statuetek, ponieważ goście mogli podziwiać kolejną część artystyczną. Na scenie odbyły się m.in. energetyczne pokazy tańców oraz sztuk walki, a nawet niesamowity występ śpiewaczki operowej Erni Deng, po czym nastąpiła aukcja obrazu, z której dochód zostanie przeznaczony na cel charytatywny.

mirror_124
fot. Krzysztof Rodziewicz

Cała Gala była bardzo pozytywnym wydarzeniem, wróciliśmy z niej więc pełni energii i zapału do dalszej pracy, przekonani, że nasz model działań jest słuszny i wyznacza nowe trendy na rynku finansów.

ICRA – firma wiarygodna finansowo – pomaga obniżać koszty kredytów prywatnych i firmowych.

 

Aneta Ignaciuk                                        Ewa Chojnowska
Specjalista ICRA                                       Doradca Klienta ICRA

a.ignaciuk@icra.com.pl                          e.chojnowska@icra.com.pl 

606 111 000

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *